İletişim Formu

Belirli Gün ve Haftalar Raporu Örneği İndir

Belirli Gün ve Haftalar Raporu Örneği İndir

Belirli Gün ve Haftalar Raporu Örneği İndir

Okullarımızda belirli gün ve haftalarla ilgili bir çok çalışma yapmaktayız. Programlar, panolar, kısa videolar vs. Belirli gün ve hafta İle ile alakalı dökümanlar İle birlikte hapmış olduğumuz belirli gün ve haftanın da raporunu idareye teslim etmemiz gerekmektedir. Ben de örnek bir şablon hazırladım. Siz isteğinize göre değiştirebilir, kendi belirli gün ve haftanıza göre düzenleyebilirsiniz.

Aşağıdaki indir butonuna tıklayarak Belirli Gün ve Haftalar Raporu Örneği İndirebilirsiniz.


Raporun içeriği

GÜZELOĞLAN ŞEHİT AHMET UMA ORTAOKULU

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü  Haftası Raporu

 

 

·       Güzeloğlan Şehit Ahmet Uma Ortaokulu, Kale Vali Aydın Güçlü Ortaokulu, Doğupınar Osman Keskin Ortaokulu ve Deli İlyas Ortaokulu Türkçe Öğretmenleri olarak 100. Yıl anısına 12 Sayfalık bir dergi hazırladık. Hem öğrencilerimizle paylaştık hem de ilçedeki diğer okullar İle paylaşıldı.

·       Güzeloğlan Şehit Ahmet Uma Ortaokulu, Kale Vali Aydın Güçlü Ortaokulu, Deli İlyas Ortaokulu, Kürkçüyurt Şehit Hasan Subaşı Ortaokulu, Altınyayla Zekeriya Demir Kaynak Ortaokulu öğrencileri ile Güzeloğlan Şehit Ahmet Uma Ortaokulu olarak organize ettiğimiz 100. Yıl anısına tebrik kartı etkinliği yaptık.

·       Pandemi dolayısı İle ve ilçede salgının daha da artmasından dolayı tedbiren sınıflarda 12 Mart İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

·       Şiir yazma yarışması yaptık. Okulda seçilen şiirimiz ilçede 2. Oldu. (Esma Kıraç)

·       Öğrencilerin hazırladığı materyaller ile belirli günler ve haftalar panosunu düzenledik.

·       Güzeloğlan Şehit Ahmet Uma Ortaokulu ve Kale Vali Aydın Güçlü Ortaokulları olarak birlikte kısa film olarak 100. Yıl anısına kutlama videosu hazırladık. Hem okulumuzda hem de ilçede yayınladık.

·       12 Mart İstiklal Marşının Kabulü temalı resim çizim etkinliği yaptık.

·       12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy hakkında Soru-Cevap etkinliği yaptık. Etkinliğimize 30 öğrenci katıldı.

·       Sınıflarda İstiklal Marşını anlamaya yönelik bilinmeyen kelimeler etkinliği yapıldı.

 

 

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü  Haftası  kapsamında yukarıda belirtilen etkinlikler yapılmış olup yapılan etkinlikler fotoğraflarla ekte sunulmuştur.

 

 

 

Galip HATİP                                                                                       Mehmet SÖNMEZIŞIK

Türkçe Öğretmeni                                                                                Okul Müdürü


0 Yorum